Hemmink groeit en neemt extra pand in gebruik

Hemmink groeit en neemt extra pand in gebruik
19 maart 2018

Als Hemmink willen we blijven groeien en kijken we altijd vooruit. Het elke dag beter doen, is ons streven en wij zijn steeds op zoek naar nieuwe producten en concepten die oplossingen bieden voor de bouw, industrie en recreatiemarkt.

Extra pand aan Eymerstraat
We groeien niet alleen qua performance, maar ook in omvang. Door onze groei waren wij genoodzaakt om een extra pand voor Hemmink te vinden. Onze afdelingen F&A, ICT, Inkoop en HRM verhuizen naar een ander pand. Dit pand ligt slechts 5 minuten rijden vanaf ons huidige adres: Ampèrestraat 24-28, 8013 PV Zwolle.

Het nieuwe adres
Het nieuwe adres van onze afdelingen F&A, ICT, Inkoop en HRM is:

Hemmink B.V.
Eymerstraat 5
8013 RR Zwolle

Graag zetten we onze dienstverlening voort vanaf het nieuwe en het huidige adres. Alle telefoonnummers blijven, net als ons postbusadres, ongewijzigd.

Een hartelijke groet namens Hemmink